İçeriğe geç
Anasayfa » İletişim

İletişim

Size en iyi hizmeti sunmak ve sorularınıza hızlı bir şekilde yanıt vermek amacıyla WPKURDU olarak buradayız. İşletmemiz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir ve sizlere her zaman yardımcı olmak için burada.

Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz, size birden fazla seçenek sunuyoruz. İlk olarak, [wpkurduofficial@gmail.com] adresine e-posta gönderebilirsiniz. E-postalarımıza en kısa sürede yanıt vereceğiz ve size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. E-posta yoluyla bize gönderdiğiniz mesajlar, güvenli bir şekilde saklanır ve sadece yetkililer tarafından görülür.

Ayrıca, bizlere sitemizde bulunan makalelerin yorum bölümünden ulaşabilirsiniz. Eğer bir konu ile alakalı yorum ve sorunuz varsa lütfen makalelerin altındaki yorum bölümünü kullanınız. Hızlı bir şekilde sizlere cevap vermeye çalışacağız.

Eğer daha hızlı ve kolay bir yoldan bizimle iletişim kurmak isterseniz, aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz. İstek, soru veya şikayetlerinizi bize iletmek için formu doldurun ve “Gönder” düğmesine basın. Size en kısa sürede döneceğiz. Formun doldurulması sadece birkaç dakikanızı alacaktır ve size en kısa sürede yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

Formu şu anda güvenlik sebebi ile kaldırdım. Yukarıda belirttiğim mail adresime mail atabilirsiniz.